O szkole

Szkoła Języków Obcych ACCENT proponuje Państwu kursy z języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. W naszej szkole czekają na Państwa przyjaźni, doświadczeni lektorzy i native speakers. Zajęcia prowadzone w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych.

• dla dzieci i młodzieży
  • dla dorosłych
  • dla firm
  • biznesowe
  • egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE)
  • weekendowe
  • wakacyjne
  • indywidualne
  • komunikatywne

Ponadto proponujemy Państwu BEZPŁATNE i NIEZOBOWIĄZUJĄCE TESTY KWALFIKACYJNE, które pozwolą na dokładne określenie Państwa poziomu przed przypisaniem do grupy. Inną zaletą naszej szkoły jest SYSTEM DOGODNYCH RAT i atrakcyjne RABATY.

Wjazd do szkoły znajduje się od ul. Pisarka.  Szkoła posiada obszerny, własny parking.

Z A P I S Y   P R O W A D Z I M Y    W    T R Y B I E    C I Ą G Ł Y M ! ! !