Kursy dla maturzystów

Kurs dla maturzystów ma na celu kompleksowo przygotować do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym, lub rozszerzonym.  Ta oferta skierowana jest szczególnie do młodzieży szkół średnich.

Lektorzy pracujący z młodzieżą to wykwalifikowani nauczyciele - egzaminatorzy posiadający wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminu według standardów wymagań i z wykorzystaniem strategii i technik egzaminacyjnych. Zapewniamy fachowe i rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego w oparciu o starannie dobrane materiały dydaktyczne, wśród których znajdują się między innymi próbne testy pisemne i symulacje egzaminu ustnego.

 

- matura podstawowa –  Program kursu obejmuje ćwiczenia z zakresu: słuchania ze zrozumieniem, czytania ze zrozumieniem oraz konstruowania wypowiedzi pisemnych. Powtórkę i rozbudowanie słownictwa z następujących działów tematycznych: Człowiek, Rodzina, Nawyki żywieniowe, Dom, Szkoła, Praca, Czas wolny, Zakupy, Podróżowanie, Zdrowie, Sport, Technologia i Środowisko. Nie zabraknie także ćwiczeń gramatycznych, opisów ilustracji, omówienia form pisemnych, doskonalenia umiejętności z zakresu uzyskiwania i udzielania informacji, relacjonowania wydarzeń, negocjowania, a także ćwiczeń przygotowujących do egzaminu ustnego z języka obcego.

 

- matura rozszerzona – Program kursu dla uczniów przygotowujących się do zdawania matury rozszerzonej dodatkowo obejmuje materiał ze stosowania struktur leksykalno-gramatycznych. Uczniowie będą ćwiczyli opisywanie całych zestawów ilustracji oraz przedstawiania wypowiedzi i dyskusji na określany temat.

 

Spotkania organizowane są 2x w tygodniu po 60 min. w Szkole Języków Obcych Accent ul. Sienkiewicza 57/2, Mielec.

Kurs trwa od października do kwietnia.

 

 

- matura express - Intensywny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli pozostało niewiele czasu, a Ty obawiasz się, że Twoje umiejętności językowe nie wystarczą, by dobrze zdać maturę. Program kursu oparty jest o materiały egzaminacyjne i gwarantuje szybkie i solidne pogłębienie znajomości języka angielskiego.

 

 

Spotkania organizowane są 2 x w tygodniu po 60 min. w Szkole Języków Obcych Accent ul. Sienkiewicza 57/2, Mielec.

Kurs trwa od stycznia do końca kwietnia.

 

 

---

Chcesz zarezerwować miejsce na kursie? przejdz do formularza zgłoszeniowego.
W celu określenia szczegółów niezwłocznie skontaktuje się z Państwem przedstawiciel naszej szkoły.

Przejdz do formularza

Kursy językowe w Mielcu, Kursy języka angielskiego Mielec, Kursy niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego w Mielcu