SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ACCENT

O nas
NASZA MISJA

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH ACCENT

proponuje Państwu kursy języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, polskiego dla obcokrajowców i rosyjskiego. W naszej szkole czekają na Państwa przyjaźni, doświadczeni lektorzy. Zajęcia prowadzone w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw.

Dysponujemy nowa, dużą salą dla dzieci z interaktywną podłoga do nauki języka angielskiego FunFloor

Ponadto proponujemy Państwu bezpłatne i niezobowiązujące testy kwalifikacyjne, które pozwolą na dokładne określenie Państwa poziomu przed przypisaniem do grupy. Inną zaletą naszej szkoły jest PRZYSTĘPNA CENA , SYSTEM DOGODNYCH RAT i atrakcyjne RABATY.

ODDZIAŁ MIELEC –  ul. Sienkiewicza 57/2, 39-300 Mielec
Wjazd do szkoły znajduje się od ul. Kocjana. 
Szkoła posiada obszerny, własny parking.

ODDZIAŁ KOLBUSZOWA – ul. Obrońców Pokoju 7, 36-100 Kolbuszowa

KURS ONLINE

Kurs angielskiego online w domu, z prywatnym lektorem o wybranych godzinach? Przetestuj za darmo i przekonaj się, że solidna szkoła językowa nie musi być droga!

 

NA POCZĄTEK 

Czego potrzebuję by zacząć?

Do udziału w lekcji potrzebny jest laptop, tablet lub komputer stacjonarny z kamerą i mikrofonem, a także dostęp do Internetu. Po zalogowaniu na konto, lektor rozpoczyna zajęcia. W trakcie trwania lekcji wszyscy uczestnicy wraz z lektorem widzą i słyszą się wzajemnie.

Prowadzący zajęcia udostępnia potrzebne do zajęć materiały interaktywne takie jak: ćwiczenia, filmy video, artykuły, pliki audio. Techniki wykorzystywane na zajęciach są analogiczne do tych, stosowanych na lekcjach stacjonarnych.

chcesz wiedzieć

Jak wygląda lekcja?

Przede wszystkim będziesz mówić, poznasz aktualne i nowoczesne słownictwo oraz wyeliminujesz często popełniane błędy. Na naszych lekcjach wykorzystujemy ciekawe i nowoczesne materiały zawierające przydatne wyrażenia oraz zwroty, które zwykle spotykasz oglądając filmy, w trakcie swoich zagranicznych podróży oraz w czasie swojej aktywności zawodowej.

Pokażemy Ci jak trwale zapamiętywać słownictwo. Podczas trwania kursu, możesz także umówić się na konsultacje językowe oraz zajęcia FACE to FACE.

zaufaj doświadczeniu

Skuteczność naszej metody

 • Reduced Teacher Talking Time– ograniczamy czas mówienia nauczyciela, żeby to kursanci mówili jak najwięcej
 • Vocabulary in Context– nie bazujemy na listach słów do zapamiętania, umieszczamy nowe wyrażenia w kontekście, co ułatwia ich zapamiętanie
 • Guided Practice– po opanowaniu formy, kursanci wykorzystują nową gramatykę w ćwiczeniach w parach/grupach pod okiem nauczyciela, by następnie móc całkowicie samodzielnie się nią posługiwać.
 • Controlled Practice– w pierwszej kolejności kursanci ćwiczą wszelkie nowe zagadnienia gramatyczne pod ścisłą kontrolą nauczyciela, by dobrze opanować ich formę.
 • Grammar in Context– uczymy gramatyki stopniowo w kontekście komunikacyjnym, a więc od razu w praktyce.
 • Functional Language– szczególną uwagę przywiązujemy do wyrażeń przydatnych w codziennym życiu, by nawet na początkowym etapie nauki kursanci umieli porozumieć się w restauracji, sklepie, czy w sytuacjach zawodowych oraz mogli zrozumieć swoje ulubione filmy w oryginalnej wersji językowej.
v

Co mówią nasi studenci?

Bardzo polecam szkołę, zostałam świetnie przygotowana do matury i osiągnęłam satysfakcjonujące mnie wyniki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.”

Ela M.

“Polecam bardzo razem z moją córką! Córka chodzi na zajęcia do Pani Eli, które uwielbia

Joanna Z.

“Dobrze uczą! Świetne zajęcia, wykwalifikowana kadra, dobrze przygotowana szkoła. Szczerze polecam!”

Andrzej K.

LEKCJI

KURSANTÓW

LEKTORÓW

LAT W BRANŻY

Bądźmy w kontakcie

Szkoła Języków Obcych ACCENT

 •  ul. Sienkiewicza 57/2, 39-300 Mielec
  Tel. +48 537 285 356, +48 17 250 63 33
 • ul. Obrońców Pokoju 7, 36-100 Kolbuszowa
  Tel. +48 537 285 356, +48 17 250 63 33

Email: szkolajezykowaccent@gmail.com